23 produktów
Typ widoku
 • Rury i kształtki do odkurzacza centralnego

  Rury i kształtki do odkurzacza centralnego (21)

  Rury i kształtki do odkurzacza centralnego

  Rury do montażu centralnego odkurzacza. Wszystkie kształtki, w tym kolanka łagodne, i kolanka bezpieczeństwa. Trójniki 90 stopni, trójnik 45 stopni, 30 stopni. Wszystkie łączniki takie jak mufki i nyple. Węże elastyczne ułatwiające montaż i trudne przejścia odcinków instalacji rurowej. Wszystko co potrzebne do zmontowania systemu.

 • Zestawy montażowe do odkurzacza centralnego

  Zestawy montażowe do odkurzacza centralnego (2)

  Odkurzacz centralny zestaw montażowy

  Odkurzacz centralny zestaw montażowy do instalacji centralnego odkurzania. Z naszymi specjalnymi kompletami ułożysz instalację samemu i oszczędzisz na montażu. Do pomocy w zmontowaniu rurociągu pomoże ci nasza instrukcja która została oparta na naszym wieloletnim doświadczeniu w montażu systemów centralnego odkurzania. Wszystkie zestawy do montażu instalacji od Ecomax to niska cena, a zarazem najlepsza jakość wyrobów z tworzywa. W ofercie sklepu znajdą państwo specjalnie przygotowane przez nas zestawy montażowe do wybranej ilości gniazd ssących do odkurzacza. I tak proponujemy komplety :
  • na 3 gniazda. Zwykle to komplet dla domów o wielkości do 120 metrów
  • na 4 gniazda. Przy prostym rurociągu może być wystarczający na dom 200 metrowy.
  • na 5 gniazd. To zwykle dom około 200 metrów
  • na 6 gniazd. W zależności od usytuowania gniazd, zestaw może wystarczyć na dom do 250 metrów.
  W specjalnej opcji , Odkurzacz centralny zestaw montażowy plus gniazdo, korzysta się z dodatkowego rabatu. Wtedy cena zestawu montażowego jest najniższa spośród możliwych. Uwaga. Z uwagi że nasze zestawy instalacyjne, występują tylko z europejskimi gniazdami ssącymi charakteryzującymi się solidną jakością, zestawy kompletowane są tylko i wyłącznie ze specjalną płytką montażową produkowaną w UE.