27 produktów
Typ widoku
 • Aspilusa

  Aspilusa (17)

  Aspilusa , to jeden z największych producentów odkurzaczy centralnych w Europie z siedzibą w Portugalii. Aspilusa to wieloletnie doświadczenie i stale wprowadzane innowacyjne rozwiązania dzięki którym oferta odkurzaczy centralnych charakteryzuje tak szeroką gamą odkurzaczy o różnych typach filtracji.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta , Aspilusa wprowadziła na rynek :
  • odkurzacze centralne workowe ,
  • odkurzacze centralne cykloniczne ,
  • odkurzacze centralne pełno cykloniczne - bez filtrowe ,
  • odkurzacze centralne wodne ,
  • odkurzacze centralne dwu częściowe o zastosowaniu przemysłowym .
  Dodatkowo nasze odkurzacze oferowane są w opcjach :
  • z włącznikiem automatycznym, uruchomienie jednostki następuje zaraz po włożeniu rury do gniazdka ssącego
  • z włącznikiem w rączce on/off. uruchomienie ssania odkurzacza następuje po przyciśnięciu przycisku umieszczonego na rączce węża
  • z regulacją mocy ssania , dodatkowo do włącznika umieszczonego na rączce węża dołożyliśmy suwak umożliwiający regulację mocy silnika, który pozwala regulować obroty silnika
  • z regulacją i informatorem na rączce węża . Panel wyświetla takie informacje jak : konieczność opróżnienia zbiornika na śmieci, konieczność wymiany szczotek silnika, informacje o pracy jednostki itp.
 • C-robot - hybrydowy

  C-robot - hybrydowy (2)

  C-robot to nowoczesny odkurzacz centralny. To centralne urządzenie miało swoją premierę w tym roku, i od samego początku wywołało spore zamieszanie na rynku. W ofercie dostępne są trzy modele urządzeń centralnych, wszystkie opcje tych odkurzaczy oferują nam hybrydową separację zanieczyszczeń. Do wyboru mamy opcję filtr lub worek hepa do higienicznego opróżniania zbiornika na śmieci. Niewątpliwą zaletą tego nowoczesnego odkurzacza centralnego jest jego niesamowicie nowoczesny wygląd, który kojarzy się z prawdziwym robotem. Do małego i kompaktowego urządzenia centralnego wpompowano niesamowite funkcje oraz wyśmienite warunki gwarancji. Standardowo dla obu opcji wprowadzona została możliwość regulowania mocy ssącej silnika odkurzacza. Nasz mały, europejski C-robot dostępny jest w dwóch wersjach, Prime i Prestige. Jednostka centralna w wersji dla bardziej wymagających wyposażona została w praktyczny panel LED, którego zadaniem jest ułatwienie komunikowania użytkownikowi, za pomocą diod przydatnych informacji. Pojemnik na wciągnięty brud mocowany jest do odkurzacza za pomocą wygodnych zatrzasków. Z ich pomocą procedura opróżniania zbiornika jest bardzo łatwym zadaniem. Seria hybrydowych odkurzaczy centralnych C-robot produkowana jest w Europie, co świadczy o wysokiej jakości tych nowoczesnych urządzeń.
 • EcoCyclone

  EcoCyclone (1)

  odkurzacz centralny najlepsza cena.

  Ecocyklone to dobry odkurzacz centralny w najlepszej cena. Urządzenie to, to propozycja dla wszystkich którzy szukają opcji dobra jakość z odkurzaczem centralnym rozsądna cena. Jednostki te produkowane są w europie z materiałów produkowanych przez rodzinne firmy, co daje nam gwarancję dobrej jakości i bezawaryjności urządzenia. Ecocyclone to urządzenie wydajne, ciche, i ładne. Ten czarny odkurzacz centralny wkomponuje się w każde tło. Posiada filtr który łatwo zmyjesz, a po wyschnięciu możesz używać go ponownie. Cena odkurzacz centralnego została tak dopasowana żeby mogła wyjść na przeciw tym którzy szukają kompromisu, jakość - cena. I wierzymy że pozwoli ona na zakup i montaż wszystkim niezdecydowanym.
 • POWER VAC - cyklon

  POWER VAC - cyklon (2)

  Odkurzacz centralny Power Vac to urządzenia ssące produkowane przez grupę Aspilusa w Unii Europejskiej. Power Vac to seria odkurzaczy cyklonicznych z filtrem zmywalnym. Zastosowany w tym odkurzaczu filtr to najwyższa jakość filtra w powłoce z teflonu. Łatwy do czyszczenia , szybki w schnięciu. Seria ta wysoka jakość komponentów w obudowie z wysokiej jakości materiału ABS. Odkurzacz centralny Power Vac został wyposażony w wysokiej klasy silnik Domel który charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz bez problemu radzi sobie z rurociągami o długości nawet do 100 metrów. Dla komfortu instalatora odkurzacz został wyposażony w wejście systemowe z prawej i lewej strony. Po to ażeby maksymalnie ułatwić kwestie montażowe jednostki centralnej. Odkurzacze z tej serii to bezkonkurencyjny produkt wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie.
  Modele serii :
  PV 1.6 z silnikiem o mocy 1600W. Idealny do domów małych i średnich o wielkości do 150m2. Z rurociągiem nie przekraczającym 40-45 metrów. PV 2.1 z silnikiem o mocy 2160W. Idealny do domów średnich i większych o wielkości do 250m2. Z rurociągiem do 70 metrów instalacji.
 • Vacuflo - true cyclonic

  Vacuflo - true cyclonic (2)

  Vacuflo. To produkt pochodzący od producenta H-P Product z siedzibą W Stanach Zjednoczonych. Odkurzacze centralne tej marki to dwie serie odkurzaczy. Tańsza seria FC , Filter Cyclonic z wymiennym filtrem papierowym, oraz seria odkurzaczy pełno cyklonicznych TC , True Cyclonic.
  Vacuflo FC
  Wyposażone są turbiny Ametek a system filtracji to duży , solidny zbiornik na śmieci i filtr papierowy który należy myć kompresorem, a po określonym przez producenta czasie należy go wymienić na nowy.
  Seria TC
  To odkurzacze centralne w systemie bez filtra z pełnym cyklonem. Tak skonstruowana separacja zanieczyszczeń pozwala na rezygnację z filtra stałego. Dzięki temu nie mam konieczności czyszczenia filtra i jego wymiany. Wszystko na co należy zwrócić uwagę to jedynie to czy siatka zabezpieczająca silnik jest czysta. W przypadku zabrudzenia należy ją po prostu udrożnić. Producent odkurzaczy centralnych Vacuflo firma H-P Product to prekursor odkurzania centralnego na rynku amerykańskim który poszczycić się może produkcją urządzeń która trwa już kilkadziesiąt lat.
 • Vroom Central Vac

  Vroom Central Vac (3)

  Odkurzacz centralny VROOM, Central Vac to urządzenie produkowany przez firmę H-P Product w USA. Jednostka ta wyposażona jest w cykloniczny system filtracji z filtrem odwróconym samoczyszczącym. Filtr odkurzacza centralnego Vroom  pokryty jest wysokiej jakości powłoką z teflonu. Powłoka teflonowa maksymalnie wydłuża czas do konieczności wyczyszczenia filtra samoczyszczącego. Dodatkowo odkurzacz centralny Vroom, wyposażony został w przezroczysty zbiornik na zanieczyszczenia który ułatwia kontrolę zanieczyszczeń w zbiorniku na śmieci. Duży zbiornik na śmieci znacznie wydłuża czas konieczności wysypywania odpadów. Odkurzacze Vroom posiadają gniazdo wybudowane na obudowę jednostki. Samoczyszczący filtr odwrócony pozwala na wmontowanie gniazda w obudowę odkurzacza i bezproblemowe odkurzanie podłóg w pomieszczeniu z urządzeniem ssącym.

  Odkurzacze z tej serii oferowane są w różnej mocy ssącej , odpowiedniej dla domów :

  • małe i apartamenty - model 280
  • średnie - model 480
  • duże - Odkurzacz centralny Vroom 580
  • pensjonaty - tu sprawdzi się jednostka o numerze 780.
  Odkurzacze Vroom Central Vac to proste i bardzo solidne urządzenia o niskiej awaryjności i prostym serwisowaniu. Dostępne modele w ofercie firmy Ecomax to :
  • Odkurzacz Vroom 480 z silnikiem  by pass,
  • Odkurzacz Vroom 580 z silnikiem  by pass,
  • Odkurzacz Vroom 780 z dwoma silnikami  by pass i thru flow