24 produktów
Typ widoku
 • Aspilusa

  Aspilusa (16)

  Aspilusa , to jeden z największych producentów odkurzaczy centralnych w Europie z siedzibą w Portugalii. Aspilusa to wieloletnie doświadczenie i stale wprowadzane innowacyjne rozwiązania dzięki którym oferta odkurzaczy centralnych charakteryzuje tak szeroką gamą odkurzaczy o różnych typach filtracji.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta , Aspilusa wprowadziła na rynek :
  • odkurzacze centralne workowe ,
  • odkurzacze centralne cykloniczne ,
  • odkurzacze centralne pełno cykloniczne - bez filtrowe ,
  • odkurzacze centralne wodne ,
  • odkurzacze centralne dwu częściowe o zastosowaniu przemysłowym .
  Dodatkowo nasze odkurzacze oferowane są w opcjach :
  • z włącznikiem automatycznym, uruchomienie jednostki następuje zaraz po włożeniu rury do gniazdka ssącego
  • z włącznikiem w rączce on/off. uruchomienie ssania odkurzacza następuje po przyciśnięciu przycisku umieszczonego na rączce węża
  • z regulacją mocy ssania , dodatkowo do włącznika umieszczonego na rączce węża dołożyliśmy suwak umożliwiający regulację mocy silnika, który pozwala regulować obroty silnika
  • z regulacją i informatorem na rączce węża . Panel wyświetla takie informacje jak : konieczność opróżnienia zbiornika na śmieci, konieczność wymiany szczotek silnika, informacje o pracy jednostki itp.
 • EcoCyclone

  EcoCyclone (1)

  odkurzacz centralny najlepsza cena.

  Ecocyklone to dobry odkurzacz centralny w najlepszej cena. Urządzenie to, to propozycja dla wszystkich którzy szukają opcji dobra jakość z odkurzaczem centralnym rozsądna cena. Jednostki te produkowane są w europie z materiałów produkowanych przez rodzinne firmy, co daje nam gwarancję dobrej jakości i bezawaryjności urządzenia. Ecocyclone to urządzenie wydajne, ciche, i ładne. Ten czarny odkurzacz centralny wkomponuje się w każde tło. Posiada filtr który łatwo zmyjesz, a po wyschnięciu możesz używać go ponownie. Cena odkurzacz centralnego została tak dopasowana żeby mogła wyjść na przeciw tym którzy szukają kompromisu, jakość - cena. I wierzymy że pozwoli ona na zakup i montaż wszystkim niezdecydowanym.
 • POWER VAC - cyklon

  POWER VAC - cyklon (2)

  Odkurzacz centralny Power Vac to urządzenia ssące produkowane przez grupę Aspilusa w Unii Europejskiej. Power Vac to seria odkurzaczy cyklonicznych z filtrem zmywalnym. Zastosowany w tym odkurzaczu filtr to najwyższa jakość filtra w powłoce z teflonu. Łatwy do czyszczenia , szybki w schnięciu. Seria ta wysoka jakość komponentów w obudowie z wysokiej jakości materiału ABS. Odkurzacz centralny Power Vac został wyposażony w wysokiej klasy silnik Domel który charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz bez problemu radzi sobie z rurociągami o długości nawet do 100 metrów. Dla komfortu instalatora odkurzacz został wyposażony w wejście systemowe z prawej i lewej strony. Po to ażeby maksymalnie ułatwić kwestie montażowe jednostki centralnej. Odkurzacze z tej serii to bezkonkurencyjny produkt wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie.
  Modele serii :
  PV 1.6 z silnikiem o mocy 1600W. Idealny do domów małych i średnich o wielkości do 150m2. Z rurociągiem nie przekraczającym 40-45 metrów. PV 2.1 z silnikiem o mocy 2160W. Idealny do domów średnich i większych o wielkości do 250m2. Z rurociągiem do 70 metrów instalacji.
 • Vacuflo - true cyclonic

  Vacuflo - true cyclonic (2)

  Vacuflo. To produkt pochodzący od producenta H-P Product z siedzibą W Stanach Zjednoczonych. Odkurzacze centralne tej marki to dwie serie odkurzaczy. Tańsza seria FC , Filter Cyclonic z wymiennym filtrem papierowym, oraz seria odkurzaczy pełno cyklonicznych TC , True Cyclonic.
  Vacuflo FC
  Wyposażone są turbiny Ametek a system filtracji to duży , solidny zbiornik na śmieci i filtr papierowy który należy myć kompresorem, a po określonym przez producenta czasie należy go wymienić na nowy.
  Seria TC
  To odkurzacze centralne w systemie bez filtra z pełnym cyklonem. Tak skonstruowana separacja zanieczyszczeń pozwala na rezygnację z filtra stałego. Dzięki temu nie mam konieczności czyszczenia filtra i jego wymiany. Wszystko na co należy zwrócić uwagę to jedynie to czy siatka zabezpieczająca silnik jest czysta. W przypadku zabrudzenia należy ją po prostu udrożnić. Producent odkurzaczy centralnych Vacuflo firma H-P Product to prekursor odkurzania centralnego na rynku amerykańskim który poszczycić się może produkcją urządzeń która trwa już kilkadziesiąt lat.
 • Vroom Central Vac

  Vroom Central Vac (3)

  Odkurzacz centralny VROOM, Central Vac to urządzenie produkowany przez firmę H-P Product w USA. Jednostka ta wyposażona jest w cykloniczny system filtracji z filtrem odwróconym samoczyszczącym. Filtr odkurzacza centralnego Vroom  pokryty jest wysokiej jakości powłoką z teflonu. Powłoka teflonowa maksymalnie wydłuża czas do konieczności wyczyszczenia filtra samoczyszczącego. Dodatkowo odkurzacz centralny Vroom, wyposażony został w przezroczysty zbiornik na zanieczyszczenia który ułatwia kontrolę zanieczyszczeń w zbiorniku na śmieci. Duży zbiornik na śmieci znacznie wydłuża czas konieczności wysypywania odpadów. Odkurzacze Vroom posiadają gniazdo wybudowane na obudowę jednostki. Samoczyszczący filtr odwrócony pozwala na wmontowanie gniazda w obudowę odkurzacza i bezproblemowe odkurzanie podłóg w pomieszczeniu z urządzeniem ssącym.

  Odkurzacze z tej serii oferowane są w różnej mocy ssącej , odpowiedniej dla domów :

  • małe i apartamenty - model 280
  • średnie - model 480
  • duże - Odkurzacz centralny Vroom 580
  • pensjonaty - tu sprawdzi się jednostka o numerze 780.
  Odkurzacze Vroom Central Vac to proste i bardzo solidne urządzenia o niskiej awaryjności i prostym serwisowaniu. Dostępne modele w ofercie firmy Ecomax to :
  • Odkurzacz Vroom 480 z silnikiem  by pass,
  • Odkurzacz Vroom 580 z silnikiem  by pass,
  • Odkurzacz Vroom 780 z dwoma silnikami  by pass i thru flow