17 produktów
Typ widoku
 • IZZY - cyklon

  IZZY - cyklon (10)

  Odkurzacz centralny IZZY Cykloniczny
  Odkurzacz centralny IZZY Cykloniczny, to najbardziej znana seria portugalskiego producenta odkurzaczy centralnych Aspilusa. Jednostki z tej serii zyskały swoją popularność dzięki zgrabnej i solidnej konstrukcji która napakowana została najlepszymi urządzeniami i elementami od najbardziej znanych i cenionych europejskich producentów.
  Seria odkurzacza centralnego Izzy cyklonicznego to : Tylko najlepsze turbiny Domel Filtry samooczyszczające się z powłoką teflonową Płytki sterujące wykonywane ręcznie , z podzespołów niemieckich i polskich. Unikalny system mocowania zbiornika Ezzy klik, mocujesz bez specjalnego celowania w określone przez producenta miejsce na obudowie. Do swoich odkurzaczy dodajemy zawory ciśnieniowe. Chronią one odkurzacze przed szybkim osiąganiem najwyższych temperatur. Zawór wydłuża czas do przegrzania silnika gdy instalacja ma niedrożności. Obudowy wykonywane z niepalnego materiału ABS, o ogromnej tolerancji na wilgoć. Odkurzacze centralne Aspilusa IZZY Cyklon mogą być montowane na zewnątrz budynku po spełnieniu określonych wymagań Zbiorniki na zanieczyszczenia wykonane są materiału transparentnego, co znacznie ułatwia określenie stopnia zapełnienia zbiornika na śmieci. Jednostki centralne Izzy posiadają podejście instalacyjne odkurzacza centralnego z prawej i lewej strony. Co eliminuje ryzyko problemów z podpięciem rurociągu do odkurzacza. Dla koneserów - Tłumiki do odkurzaczy centralnych Aspilusa Izzy to produkcja ręczna i odpowiednich elementów. Nasze wyrzuty powietrza, to sprzęt dla marki, nie ładujemy do urządzeń żadnych chińskich wydmuszek!
  Odkurzacz centralny IZZY Cykloniczny to solidny produkt w rozsądnej cenie. Głównie, skierowany na trudny rynek polski i niemiecki, oraz wszędzie tam gdzie liczy się najwyższa jakość w rozsądnej cenie produktu.
 • AQUA MATIC - wodny bezobsługowy

  AQUA MATIC - wodny bezobsługowy (3)

  Wodny Odkurzacz centralny Aqua Matic

  Wodny Odkurzacz centralny Aqua Matic to nowoczesna seria jednostek centralnych od renomowanego portugalskiego producenta Aspilusa. Odkurzacze z filtrem wodnym, podłączone są bezpośrednio do kanalizacji dzięki temu ograniczają kontakt z zanieczyszczeniami wciąganymi do zbiornika nas śmieci. Jest to idealne rozwiązanie dla domów w których mieszkańcy mają problemy z alergią. Wszystkie odkurzacze centralne z serii wodnej Aqua Matic to absolutnie najwyższa wydajność i podciśnienie, dzięki zastosowaniu filtracji zanieczyszczeń wodą. Odkurzacz centralny wodny dzięki automatycznemu spłukiwaniu zanieczyszczeń do kanalizacji pozwala utrzymać w ciągłej czystości pojemnik na zanieczyszczenia. Dzięki zastosowaniu wodnej filtracji pozwala to nam na uniknięcie spadków wydajności, a jednostka centralna posiada dużą niezakłóconą moc ssącą taką jak nowe urządzenie. Korzyści odkurzacza centralnego z separacją wodą :
  • automatyczne opróżniania zbiornika na śmieci
  • stała moc ssąca
  • bezfiltrowy , bez konieczności czyszczenia filtra
  • niski współczynnik awaryjności
  • obudowa wykonana z certyfikowanych materiałów niepalnych
  • zabezpieczony na wilgoć
  • zabezpieczenie ciśnieniowe i termiczne jednostki
  Automatyczny odkurzacz Aqua Matic z separatorem wodnym to komfort obsługi dla każdego, ceniącego sobie minimum obsługi i konserwacji użytkownika.
 • V MAX - pełen cyklon

  V MAX - pełen cyklon (4)

  V MAX cykloniczny odkurzacz centralny Odkurzacze pełnocykloniczne V MAX, True Cyklonic to zaawansowana opcja  odrzucenia zanieczyszczeń w ruchu wirowym w odkurzaczu. Prawdziwa separacja zanieczyszczeń w cyklonicznym odkurzaczu centralnym. Oferujemy najlepsze system do separacji zanieczyszczeń odkurzanych podczas sprzątania. Nasz system w odkurzaczu nie wymaga stosowania filtrów do zabezpieczania silników w jednostkach ssących odkurzania centralnego. Centralne odkurzacze cykloniczne V MAX, od portugalskiego producenta Aspilusa to solidne urządzenia ssące, zaprojektowane i produkowane w warunkach laboratoryjnych w Portugalii. Separacja pełno cykloniczna to technologia bezfiltrowa i nie wymaga stosowania i czyszczenia tradycyjnych filtrów w odkurzaczach. Przez wyeliminowanie tradycyjnego filtra i zastąpienie go cylindrem wykonanym ze stalowej siatki która zabezpiecza silnik jednostki centralnego odkurzania wykorzystuje pełną moc turbiny silnika by pass. Seria bez filtra jest owocem cztero letniego procesu projektowego zespołu specjalistów którego celem było zbudowanie urządzenia energooszczędnego o wyższym współczynniku wydajności do mocy silnika oraz niższym poziomie hałasu. Seria cyklonicznych odkurzaczy centralnych V Max posiada większą liczbę dodatkowych zabezpieczeń. W porównaniu do innych lini jednostek centralnych marki Aspilusa cyklonowych nie musisz czyścić. Topowa niezawodność zabezpieczeń które automatycznie odcinają zasilanie na czas kwarantanny podczas skoków napięcia, dostępna jest do obu zestawów. W opcji M PRO dodatkowym ułatwieniem będzie panel informacyjny LED wbudowany w rękojeść rury do odkurzacza.