Infolinia sprzedażowa: 604 49 18 33
Centralny odkurzacz wodny

Odkurzacz centralny wodny zamiast jednostki z filtrem, czyli dlaczego wybrać odkurzacz wodny zamiast klasycznego ?

 

Wiadomo już  że odkurzacz centralny ułatwia życie jego posiadaczom! Ale gdyby tak miałby być całkiem bezdotykowy? Nie musiałbyś angażować się w jego czyszczenie i opróżnianie! Dlatego dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie czas i jakość powstał odkurzacz wodny.

 

Jak działa?

Dzięki podpięciu do kanalizacji działa na bazie toalety. Odkurzacz spłukuje brud do kanalizacji po każdym użyciu dzięki czemu wygląda zawsze jak nowy i nie trzeba go opróżniać. Taki odkurzacz gwarantuje minimum zaangażowania swoim posiadaczom. Od teraz będziesz mógł zaoszczędzony czas spędzić z rodziną czy znajomymi.

To świetna bezobsługowa jednostka z filtrem wodnym.  Przystosowany jest do pracy na sucho jak i na mokro co jest dodatkowym atutem i ułatwieniem. Nasze odkurzacze  posiadają dodatkowo zabezpieczenie przeciążeniowe w postaci bezpiecznika na obudowie jednostki.

 

Jest to najbardziej prestiżowy sprzęt jaki możesz posiadać w swoim domu. Nigdy nie będziesz musiał przejmować się tym że trzeba go wyczyścić lub opróżnić.

 

Atuty które zyskujesz wybierając centralny odkurzacz  wodny w pigułce:

  • Najwyższej klasy sprzęt
  •  Sam się oczyszcza
  • Jest całkowicie bezobsługowy co gwarantuje minimum zaangażowania
  • Umożliwia odkurzanie również na mokro
  • Oszczędza czas
  • Posiada zabezpieczenie przeciążeniowe

 

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją centralnego odkurzacza z filtrem wodnym, skontaktuj się z naszym doradcą a on sprosta Twoim najwyższym wymaganiom i odpowie na najtrudniejsze pytania.

Zamknij

Cart

Brak produktów w koszyku.