Infolinia sprzedażowa: 604 49 18 33

Dlaczego cykloniczny odkurzacz centralny?

cykloniczny odkurzacz centralny

No właśnie. Warto zastanowić się dlaczego cykloniczny odkurzacz centralny. Jakie mogą być powody takiego wyboru, a nie innego urządzenia. Tak, by móc otrzymać to, co rzeczywiście spełni Twoje oczekiwania.

Centralny odkurzacz cykloniczny V MAX to gwarancja zadowolenia i łatwości użycia. Dlaczego? Bowiem posiada on perfekcyjny, zbliżony do prawdziwego cyklonu, system odseparowania zanieczyszczeń. Prawdziwie cykloniczny system separacji bez tradycyjnego filtra i już nigdy nie będziesz zmuszony do dbania o filtr i jego wymiany.

A gdybyś już nigdy nie musiał wymieniać ani czyścić filtra w swoim odkurzaczu?

Tak, to jest możliwe. Dzięki systemowi odseparowania zanieczyszczeń nie ma potrzeby posiadania filtra ani nieprzyjemnego czyszczenia. Nie trzeba się też obawiać złego założenia filtra, co mogłoby skutkować uszkodzeniem odkurzacza.

Czy zdajesz sobie sprawę ile oszczędzasz dzięki pełno cyklonicznemu systemowi bez filtra?

Warto odpowiedzieć na to pytanie w sposób szczegółowy. Otóż dzięki temu, że V MAX to cykloniczny odkurzacz centralny, to nie posiada on filtra, i nie musisz już martwić się ani o konieczność wymiany ani o zakup tegoż filtra. To niewątpliwa oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym to także brak kontaktu z zakurzonym filtrem. Czysta radość korzystania!

A jak to jest ze zyciem energii?

Otóż tutaj również bardzo istotna informacja. Cykloniczny odkurzacz centralny V MAX jest energooszczędny. Dzięki konstrukcji bezfiltrowej odkurzacz jest dużo wydajniejszy. Nie ma konieczności kupowania mocniejszego odkurzacza niż wymagają tego warunki. Brak filtra materiałowego zwiększa przepływ powietrza turbiny, i nie ogranicza pełnej mocy silnika odkurzacza centralnego.

Kolejna kwestia – jak zapobiegać uszkodzeniu?

Tutaj znowu ważnym czynnikiem jest brak filtra, który się zapycha. Dzięki temu odkurzacz cykloniczny ma obniżone ryzyko uszkodzenia silnika odkurzacza. Dzieje się tak dlatego że zapchany filtr zwiększa prędkość silnika, a ten podnosi temperaturę i silnika, i obudowy, co znacznie skraca żywotność turbiny, a także znajdujących się na nim szczotek oraz może trwale uszkodzić urządzenie. Centralny Odkurzacz cykloniczny nie ma filtra, a metalowa siatka, która chroni filtr brudzi się nawet  kilkanaście razy wolniej jak filtr materiałowy.

I jeszcze więcej zalet…

Zwłaszcza drogie panie nie muszą już przejmować się takimi prozaicznymi czynnościami jak chociażby opróżnianie śmieci. Nie muszą też tracić swojej cierpliwości na przypominanie o tym swoim wybrankom. Nikt właściwie nie musi się tym kłopotać, ani zamartwiać tym, że zapomni opróżnić zbiornik, cykloniczny odkurzacz centralny V MAX bowiem poinformuje  nas sygnałem dźwiękowym z jednostki centralnej o konieczności wysypania śmieci. Dodatkowo nikt nie musi martwić się problemem oczyszczania filtra i założenia go fachowo z powrotem.

Odkurzacz poinformuje nas również o konieczności serwisu, wymiany szczotek na silniku oraz wyświetli ostrzeżenie jeśli jednostka się przegrzeje z jakiegoś powodu.

To niezwykle ciche urządzenie, które zostało wygłuszone podobnymi materiałami do tych znajdujących się w komorach silników w samochodach.

Jakie są więc główne powody, które sprawiają, że nasi klienci tak chętnie wybierają zakup cyklonicznego odkurzacza centralnego V MAX?

 

Przede wszystkim gwarantuje on łatwe sprzątanie dzięki wydajności odkurzacza, brak kurzu w domu podczas i po samym sprzątaniu, ciszę, a także poinformowanie użytkowników o tym, że jest pełny, oraz o wszystkich innych potrzebach. Ma on również specjalne zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Istotny jest także fakt, że jego wydajność jest idealna dla systemów z wężem chowanym w ścianie. To pozwala na komfortowe użytkowanie węża chowanego w ścianie z odkurzaczem, który nie będzie pobierał tyle energii, co jednostki z filtrem.

Teraz już wiesz dlaczego cykloniczny odkurzacz centralny jest trafnym wyborem wśród tak wielu klientów.

Kliknij tu i Przejdź do naszej oferty bezfiltrowych odkurzaczy centralnych w systemie pełnego cyklonu

cykloniczny odkurzacz centralny

Zapraszamy do zakupu.

Zamknij

Cart

Brak produktów w koszyku.