Infolinia sprzedażowa: 604 49 18 33

Szczotki do odkurzacza centralnego, czyli Jak dobrać idealną szczotkę do twojej podłogi.

Jak wiadomo jednym z głównych akcesoriów do odkurzania jest szczotka. Powinna być ona zawsze dostosowana do rodzaju podłogi, jaką posiadamy w swoim domu Szczotka powinna również zadbać o nasz parkiet. Co to oznacza? Że nie musimy obawiać się, że poprzez jej używanie podłoga na tym ucierpi.Nasz sklep posiada kilka rodzajów szczotek, dzięki czemu każdy może wybrać idealną dla siebie i dla swojego domu. Warto bliżej zapoznać się z tym, czym się różnią poszczególne akcesoria od siebie:


 

Jedną z dostępnych rodzajów szczotek, które oferujemy naszym klientom jest szczotka szczelinowa ,dzięki której łatwo i szybko dotrzemy w trudno dostępne miejsca, takie jak np. szczeliny w kanapie. To opcja dla tych klientów, którzy cenią sobie dokładność i precyzję, gdy doprowadzają swój dom do lśnienia.

Oferujemy także szczotki dopasowane do każdego rodzaju parkietu: z włosiem, bez włosia, z włosiem zdejmowanym, z mopem. Wybór jest naprawdę spory.

Jedną z modeli dostępnych w sklepie jest poręczna i praktyczna mała szczotka z włosiem zdejmowanym, dzięki której możemy odkurzyć zarówno twarde, jak i miękkie powierzchnie.

Dostępne są u nas również specjalne szczotki do włosów i sierści. Taka szczotka jest idealnym rozwiązaniem jeśli posiadamy w domu zwierzęta. Powierzchnia robocza tej szczotki jest wykonana z delikatnego materiału, dzięki któremu nie trzeba się obawiać, że w trakcie używania mogą powstać jakiekolwiek zarysowania.

Jeśli chodzi o oferowane przez nas szczotki z włosiem, to zostały one zbudowane w taki sposób, aby ułatwić odkurzanie w różnych zakamarkach i dotrzeć do większej ilości kurzu. Szczotki te są wykonane z naturalnego włosia. Długość szczotek można dostosować do własnych potrzeb dzięki szerokiej ofercie, w której każdy może znaleźć akcesoria idealne dla siebie.

Co istotne w naszej ofercie posiadamy również zestawy szczotek, dzięki którym  można zaopatrzyć się w akcesoria do różnych rodzajów podłóg, jak i materiałów. W takim zestawie znajdziemy szczotki do podłóg, tapicerek jak i specjalne szczotki szczelinowe, które pomagają dotrzeć w każde, nawet najbardziej niedostępne miejsce.

 

 

 

Proponowane szczotki do odkurzacza centralnego:


Szczotka FIT:

Szczotka FIT, wersja Delux jest wykonana z bardzo dobrej jakości tworzywa. Idealnie poradzi sobie z wykładzinami. Zapewnia komfortowe I łatwe odkurzanie nawierzchni wykładzinowych, paneli i płytek. Wyposażona w 4 praktyczne kółka które maksymalnie ułatwiają sprzątanie przy wszystkich typach powierzchni. Smukła sylwetka szczotki zpewnia odkurzenie trudno dostępnych miejsc.

Szczotka dwufunkcyjna:

to jedna z najczęściej używanych szczotek do odkurzania. Łączy ona dwa typy części roboczych. Z włosiem do podłóg drewnianych i paneli, oraz twarda część robocza, do wykładzin i dywaników.

 

Szczotka dostępna w czterech wariantach:

 

*z tworzywa na wygodnych kółeczkach,

*wytrzymała z metalowym korpusem od spodu,

*Abs szczotka z tworzywa z ogumowanym frontem,

*2xAbs ogumowany cały korpus z solidnym metalowym spodem.

 

(Odkurzacz centralny, szczotka dwufunkcyjna)

(Odkurzacz centralny, szczotka dwufunkcyjna)

 

(Odkurzacz centralny, szczotka dwufunkcyjna)

 

(Odkurzacz centralny, szczotka dwufunkcyjna)

 

Szczota PP z włosiem:

Długa szczotka z włosiem PP. Do podłóg drewnianych i twardych. Ceramika i beton. Długość 36 centymetrów. Szczotka idealna do czyszczenia trudnych I twardych powierzchni przy których zwykłe,  tanie szczotki nie zdają egzaminu.

Szczotka pp

Szczotka obrotowa 180st:

Szczotka z naturalnym końskim włosiem, z obrotowym korpusem pracującą w zakresie 180stopni. Szczotka ułatwia odkurzanie w różnych zakamarkach.Długość 28/30 cm.

 

(odkurzacz centralny, szczotka obrotowa 180st)

 

 

Szczotka De luxe z włosiem:

jedna z najlepszych szczotek do odkurzania podłóg drewnianych. z naturalnym włosiem z wycięciem ułatwiającym zasysanie kurzu i piasku. Wykonana z trwałego materiału

Szczotka z włosiem

 

 

Szczotki szczelinowe:

Ssawka szczelinowa służy do wciągania kurzu z zakamarków.Dzięki płaskiemu kształtowi umożliwia odkurzanie w ciężko dostępnych miejscach takich jak:

  • szczeliny pomiędzy kaloryferami
  • szczeliny w fotelach i kanapach
  • szczeliny w samochodzie
  • idealna ssawka do separatora popiołu

 

Posiadamy trzy rodzaje szczotek szczelinowych:

  • ssawka Standard, o długości 20 cm
  • ssawka DeLuxe, o długości 33 cm
  • ssawka DeLuxe, o długości 61 cm

Szczotka szczelinowa

Ssawka szczelinowa Deluxe

Ssawka szczelinowa – lanca

 

 

Zamknij

Cart

Brak produktów w koszyku.