Infolinia sprzedażowa: 604 49 18 33
Szufelka automatyczna do odkurzacza centralnego

Szufelki automatyczne do odkurzacza centralnego


Decydując się na odkurzacz centralny watro zastanowić się nad szufelką automatyczną którą można zainstalować w wiatrołapie bądź innym wygodnym dla nas miejscu.

Jest to idealne rozwiązanie aby szybko posprzątać piasek, który wnosimy do domu pod swoimi butami. Urządzenie jest bardzo praktyczne i szybkie w obsłudze, dzięki czemu z łatwością pozwala nam zapanować nad bałaganem, jaki tworzą nasze pociechy lub domowi pupile. Szufelka uruchamia się i wyłącza za pomocą jednego przycisku umieszczonego na obudowie urządzenia. Zależnie od upodobania można zaopatrzyć się w szufelkę ledową która dodatkowo będzie oświetlać nam powierzchnie w pobliżu jej położenia. Dzięki szufelce możemy zaoszczędzić dużą ilość czasu oraz energii.

 

Proponowane szufelki


Szufelka automatyczna Vacport LED

 • Automatyczna szufelka VacPort LED produkowana z materiału wzmocnionego ABS. Granulat ten cechuje się zwiększoną twardością obudowy. Dzięki temu szufelka automatyczna do odkurzacza centralnego ma zwiększoną wytrzymałość na uderzenia i jest praktycznie niepodatna na pęknięcia obudowy.
 • Dodatkową korzyścią jest możliwość montażu szufelki w ścianie bez specjalnej puszki montażowej. W komplecie, odkurzacz centralny szufelka, dodatkowym wyposażeniem jest stylowa ramka maskująca. Ramka za zadanie ma przykrycie nierówności pozostałych po wycinaniu otworu w ścianie na naszą szufelkę.
 • Urządzenie produkowane w Stanach Zjednoczonych.

Szufelka automatyczna Vacport LED po uniesieniu klapki, włącza odkurzacz i zapala wewnętrzne diody LED. Dzięki wygodnemu podświetleniu sprzątanie w niedoświetlonych pomieszczeniach jest znacznie łatwiejsze, diody dobrze oświetlają najbliższe otoczenie szufelki.


 

Szufelka automatyczna Cansweep

 

szufelka odkurzacz centralny

Szufelka automatyczna Cansweep

 • CanSweep to niezawodne i nowoczesne szufelka automatyczna do odkurzacza centralnego
 • Uruchomienie szufelki automatycznej następuje poprzez uniesienie jej frontu, wyłączenie poprzez jego opuszczenie
 • Niesamowicie szczelna
 • Najnowszy design
 • Montażu tej szufelki pokonają państwo za pomocą 2 śrub

KORZYŚCI

 • budowa zapewniająca maksymalny i szybki przepływ śmieci przez szufelkę do instalacji centralnego odkurzania.
 • Intuicyjny mechanizm do otwierania i zamykania szufelki automatycznej automatyczne uruchomianie
 • całkowite wyeliminowanie utraty ciągu przez nieszczelności w obudowie

Dzięki poziomemu wyprowadzeniu otworu do podłączenia rurociągu odkurzacza centralnego , szufelka emituje mniej hałasu od klasycznych urządzeń tego typu.

Szufelki automatyczne Aspivac


 

Szufelka automatyczna Aspivac

Szufelka automatyczna do odkurzacza centralnego ASPIVAC to nowoczesne rozwiązania, zaprojektowane  przez portugalską firmę Aspilusa. Ta szufelka jest dużo cichsza od standardowych szufelek Vacpan, oraz posiada oryginalny system otwierania. Wystarczy unieść do góry za pomocą stopy dźwignię, aby ją otworzyć. Uniesienie klapki, automatycznie uruchamia jednostkę centralną. Po zakończeniu sprzątania wystarczy zamknąć dolną część szufelki, na której widoczny jest napis “close” i tym samym wyłączyć odkurzacz.

Do produkcji tego urządzenia stosowany jest najlepszy granulat ABS. Szufelki do odkurzaczy centralnych wykonywane z tego materiału charakteryzują się najwyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo szufelka automatyczna z tego trwałego materiału wygląda ładniej i solidniej jak szufelki z tradycyjnego plastiku.


Szufelka automatyczna Kitchlet

 • Szufelka automatyczna KITCHLET z wysokiej jakości tworzywa ABS z możliwością wybrania kształtu i koloru frontu według potrzeb
 • Wyjątkowy design i płynnie działający niezawodny włącznik gwarantują płynne i bezawaryjne załączanie
 • Doskonała trwałość, produkowana z mocnych materiałów ABS
 • Niesamowita żywotność płynnego włącznika szufelki
 • Łatwy montaż na 2 śruby
 • Front szufelki mocowany na zatrzask!

Szufelka automatyczna Vacpan

 Jest to podstawowa wersja szufelki automatycznej, w której włączenie lub wyłączenie odkurzania odbywa się poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się z przodu panelu. Przycisk posiada wytłoczone wgłębienia, które zapobiegają ślizganiu podczas przełączania.

acpan to model który każdy użytkownik systemu zna już od wielu lat. Ten typ i kształt szufelek automatycznych do odkurzania centralnego jest z nami już od ponad 20 lat i wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Szufelka ta, to niska cena, i wciąż dobra jakość produktu. Ta szufelka automatyczna dostępna jest również z maskownicą ze stali nierdzewnej, która dodaje solidnego wyglądu i chroni szufelkę przed nadmiernym obijaniem.

 

 

 

Zamknij

Cart

Brak produktów w koszyku.