Infolinia sprzedażowa: (0 52) 561 04 09

Zsyp na pranie czy odkurzacz Laundy Jet.

 

  • Jak działa zsyp na pranie ? – Będąc w górnej części budynku często nie chce nam się schodzić na dół, lub po prostu zapominamy wynieść brudne ubrania do kosza na pranie, ale mając zsyp na pranie nie musimy już się tym przejmować ponieważ ubrania które wrzucimy u góry wylądują od razu w koszu na pranie.

zsyp na pranie

  • Z czego jest wykonany?– Produkowany zwykle jest z dobrej jakości materiału, który nie rdzewieje i nie jest podatny na zniszczenia. Składa się z drzwiczek , rur, wyrzutni, dzięki której nasze brudne ubrania lądują w koszu. Dodatkowymi elementami są ramy i kotwy mocujące. Na rynku znajdują się produkty o różnej jakości i trwałości. Od wyprodukowanych ze zwykłej blachy, po solidne ze stali szlachetnej, o ściankach różnej grubości. Różnice w jakości najbardziej widoczne są na drzwiach wrzutu. Porządne drzwi wrzutowe wyglądają solidnie niczym sejf, a elementy z półki eko to głównie korzyść niskiej ceny.
  • Po co nam? – Zsyp na pranie wyeliminuje nieświeże zapachy, pozwoli zaoszczędzić czas, a przede wszystkim nie będziemy musieli już nigdy więcej chodzić z koszem i zbierać brudne ubrania w domu, a następnie targać go do miejsca w którym odbywa się pranie.


 

 

zsyp na pranie

  • WARTO WSPOMNIEĆ –  Na rynku polskim pojawił się amerykański HIT który zrewolucjonizował zsyp na pranie. Nowoczesne i najbardziej zautomatyzowane urządzenie do transportu ubrań którym jest Laundry Jet, pozwala na zrzut brudnych ubrań z dowolnego miejsca w domu prosto do pralni. Urządzenie sprawdza się nawet w dużych jednopoziomowych budynkach. Dzięki jego nowoczesnej technice brudne ubrania możemy wysyłać do pralni z kilku miejsc w domu. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Nie jesteś zobligowany tylko do prostej rury i zrzucania brudnych ubrań w jednym miejscu. Z Laundry Jet Pro zbudujesz instalację według swoich potrzeb, a twój automatyczny zsyp na pranie będzie miał gniazdo wrzutowe w dowolnym miejscu w domu. Dzięki automatycznemu zsypowi bielizny, wszyscy domownicy zaoszczędzą jeszcze więcej czasu.  Automatyczny odkurzaczdo transportu bielizny może być formą zabawy oraz nauki porządku u naszych dzieci.

 

 

Prezentacja działania zsypu na pranie Laundry Jet

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij

Cart

Brak produktów w koszyku.